חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חבילות נופש ודילים לאוסטריהלמה בעצם לקנות חבילת נופש או דיל לאוסטריה?

יש פה כמה שיקולים:

  • ראשית, ממש לא חייבים, הרבה מטיילים מזמינים לינה, רכב וטיסות בנפרד (ותוכלו לעשות זאת בעזרת דף הזמנת הלינה, או המדריך לתכנון והזמנת טיול לאוסטריה). לרוב חבילות הנופש כוללות 6-8 לילות, קחו זאת בחשבון ותחשבו היטב אם זה מתאים לכם (אבל יש מקרים אחרים – כדאי לבדוק).
  • אם לא מתחשק לכם לטפל בהכל בנפרד, מה שלוקח יותר זמן ואנרגיה, קל בהרבה להזמין הכל בטלפון אחד.
  • לפעמים זה הפתרון האיכותי הזמין היחיד. מהניסיון שלנו, רוב מקומות הלינה הטובים למשפחות עם 3 ילדים במיקומים המבוקשים נתפסים הרבה זמן מראש, ואז הסיכוי היחיד כמעט למצוא משהו טוב הוא דרך חבילות נופש. איך זה יכול להיות? פשוט החברות והסוכנויות שבונות את החבילות הללו רוכשות מקומות לינה למשפחות מראש, ואז יש להן מה להציע בחבילה כשהאפשרות להזמין עצמאית כבר נגמרה מזמן.

 

לא כל חבילות הנופש לאוסטריה הן באותה איכות

חברות התיירות הגדולות בארץ, וגם חלק גדול מהסוכנויות הקטנות, מוכרות לעתים חבילות נופש שמקום הלינה בהן אינו במיקום מרכזי ונוח, חשוב לקרוא את הפרטים והאותיות הקטנות ולא ללכת שולל אחרי ניסוחים מלהיבים כמו "עשר דקות ממרכז העיר" (איזו עיר?).
אמנם למי שנזכר ברגע האחרון, או אפילו במאי/יוני, ונוסע לטייל ביולי/אוגוסט – אין פריבילגיה להתפשר יותר מדי, ובסוף נהנים מאוד גם אם זה לא באמצע של האמצע. אבל, יחד עם זאת כדאי לנסות להיות חכמים מראש ולקחת דילים מתאימים יותר אם אפשר, לחסוך בדלק ובזמן על הכבישים, ובזה אנחנו רוצים לעזור לכם.

 

ברכישת דיל / חבילה חשוב לשים לב לפרטים הבאים:

  1. מיקום שדה התעופה – קראו להלן מידע וטיפים על טיסות לאוסטריה… עדיף קרוב, אבל לפעמים הטיסה בחבילה היא גמישה, ואם יש מקום לינה טוב, אבל טיסה רחוקה – כדאי להסתכל על התמונה הגדולה כי לשדה וחזרה זה פעמיים נסיעה בכל הטיול, ונסיעה ממקום הלינה זה כל יום פעמיים…
  2. מיקום הלינהקראו כאן מידע על אזורי הלינה המומלצים… עדיף קרוב לנקודות שבהן תבקרו בטיול. אם אתם עם ילדים – לרוב עדיף בחבל זלצבורג / טירול / קרינתיה.
  3. מספר הימים נטו – לאוסטריה צריך לפחות שבוע ימים, ויש מה לעשות גם בשבועיים ושלושה…

 

אם אתם רוצים כמה דוגמאות לחבילות נופש מעניינות באוסטריה שאיתרנו בין כמה קשקושים (ויסלחו לנו אנשי המכירות של כמה מהחברות הגדולות) שנמכרים בארץ, או ליצור קשר ולקבל עוד מלא הצעות > כנסו לעמוד הזה…

 

מידע רלוונטי נוסף שאולי יעניין אותך:

Subscribe
Notify of

0 תגובות:
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x

גלו את סודות

אוסטריה

אלפים כבר נרשמו ושדרגו את הטיול!

היי, אני טל, ועבדתי קשה על מנת ליצור עבורכם הדרכות ממוקדות ומעניינות, שישדרגו לכם את הטיול לאוסטריה!

חינם לחלוטין ורק מידע מעניין!